МЕМЛЕКЕТТІК ТІЛ-ЕЛДІҢ МӘРТЕБЕСІ ТАҚЫРЫБЫНДА ПІКІР-САЙЫС ӨТТІ

15.03.2024

Қазақстан Республикасы ІІМ М.Бөкенбаев атындағы Ақтөбе заң институты ҚҚҚПжК кафедрасының оқытушысы полиция капитаны Д.М.Толеубаев тіл саясатын іске асыруға, әрі мемлекеттік тілдің мәртебесін көтеру мақсатында «Мемлекеттік тіл елдің мәртебесі» тақырыбында АКД курс тыңдаушылар арасында пікір-сайыс өткізді. Пікір-сайыс өткізу барысында қазақ тілін тиісті деңгейде білмейтін адамдардың мемлекеттік тілді тез және оңай меңгеру жолдары талқыланды, бұл кездесу қорытындысы бойынша қазақ тілін одан әрі үйренудің қызығушылығын, жоғары деңгейімен маңыздылығын арттыруға мүмкіндік берді. Бұл әрі мемелекеттік тілге деген құрметҚазақстан Республикасының барлық азаматтарының ана тіліне құрмет көрсетуі екендігі атап өтілді.