Институттың ауыспалы құрамы арасында өткен қол күрес пен гір көтеруден жарысы

19.03.2018

2018 жылдың 17 наурызында Қазақстан Республикасының ІІМ М.Бөкенбаев атындағы Ақтөбе заң институтының спорт залында өткен қол күрес пен гір көтеруден жарысы өтті.

Армреслинг жарысынынан 1-ші орынды арнайы бастапқы оқыту курсының 1 оқу тобының тыңдаушысы Д. Молдашев иеленді,  2-ші орынды    1 курс  101-оқу тобының курсанты Қ. Әбдікәрім және 3-ші орынды арнайы бастапқы оқыту курсының 1 оқу тобының тыңдаушысы З. Шихвердиев  иеленді. Ал гір көтеру жарысының 1-ші орынды арнайы бастапқы оқыту курсының 6 оқу тобының тыңдаушысы М. Жубатиров иеленді, 2-ші орынды арнайы бастапқы оқыту курсының 2 оқу тобының тыңдаушысы А. Атабаев және 3-ші орынды 1 курс 101-оқу тобының курсанты Е. Төлеубай иеленді.

Жарыстың жеңімпаздары, жүлделі орын иеленген қатысушылар грамоталармен марапатталды.

Әскери және дене шынықтыру кафедрасының

оқытушысы полиция капитаны Каирбаев Ж.К.