М. Бөкенбаев атындағы Ақтөбе заң институтында тыңдаушыларға ұлттық құндылықтарды дәріптей отырып, ұлттық рухта тәрбие беру мақсатында жауынгер интернационалиспен кездесу кеші өтті.

25.05.2024

Аталған шарада Ауған соғысының және ішкі істер органдарының ардагері Жандос Мамбетжанов қонақ болып, алғашқы кәсіби даярлық курсының тыңдаушыларына тарих жылнамасынан қаралы оқиғаларымен есте қалған Ауған соғысы жайында әңгімелеп берді. Сонымен қатар болашақ полицейлер кездесу қонағымен еркін форматта сұхбат жүргізіп, көкейдегі сұрақтарына жауап алды.
Тыңдаушылар үшін тағылымы мол шара кезінде зұлмат соғыстың естеліктері туралы бейнероликтер көрсетілді, осы тақырыптағы әндер шырқалды. Кездесу соңында институт бастығының орынбасары полиция майоры У.Сарыкулов Ауған соғысынан кейін ішкі істер саласында қызмет еткен Жандос Шүкірұлына жастарды отансүйгіштікке, ұлтжандылыққа тәрбиелеудегі ерен еңбегі үшін алғыс білдіріп, “М. Бөкенбаев 100 жыл” естелі к төсбелгісімен табыстады.